Skip to main content
MUŽSKÝ 40
29501 BOSEŇ
Mnichovo Hradiště

Letní otevírací doba:
Pondělí - Pátek
11.00 - 22.00

Zimní otevírací doba:
Pondělí - Sobota
11.00 - 22.00
Neděle
11.00 - 22.00

Ubytování v Českém ráji Penzion Na krásné vyhlídce

Penzion
Na Krásné vyhlídce

Naši milí hosté, dovolte mi Vás přivítat na stránkách restaurace a penzionu Na Krásné vyhlídce.

Jedinečné spojení panenské přírody, tajemné historie a zároveň toho nejvyššího komfortu, to přesně nabízí náš rodinný penzion Na Krásné vyhlídce. Přijeďte se přesvědčit, že dělá čest svému jménu, díky tomu, že se nachází na vrcholu bájného vrchu Mužský, odtud máte Český ráj skutečně jako na dlani.

Kouzelné místo mi již před lety učarovalo, těsně po škole jsem zde pracovala a snila o tom, co by v téhle výjimečné poloze mohlo vzniknout. Dnešní podoba penzionu Na Krásné vyhlídce je jasným důkazem toho, že sny se někdy stávají skutečností. Původně turistická občerstvovačka se díky nadšení naší rodiny změnila nejprve v široko daleko vyhlášenou restauraci, a nyní se nám povedlo vybudovat i penzion, který rozhodně stojí za návštěvu. Pokud využijete možnost ubytovat se v jednom ze čtyř nově zrekonstruovaných pokojů, nečeká vás jen fantastická vyhlídka a zdejší famózní kuchyně, kterou můžete ochutnat během bohatých snídaní. Atmosféra vrchu Mužský je skutečně magická, genius loci dokládá, že to sem lidi táhlo odnepaměti. Nedaleké Příhrazské skály, zřícenina hradu Valečov, bájemi opředené Drábské světničky, to všechno máte doslova na dosah.

Pokud hledáte klid uprostřed přírody, a zároveň si potrpíte na špičkovou kvalitu, jste tu správně. Vítejte v ráji, a to nejen v tom Českém. Těšíme se na vaší návštěvu

Jájina a Lukáš Havránkovi

Pokoje

Pokoj číslo 1

V pokoji najdete pohodlné ubytování pro skupinu 4 osob, díky dvěma samostatným ložnicím. Ložnice jsou vybaveny prostorným dvoulůžkem, na kterém si užijete pohodlí díky kvalitním matracím. K dispozici jsou také malé šatní skříně pro vaše věci a smart TV pro vaši zábavu.

V koupelně naleznete veškeré potřebné vybavení, včetně WC, sprchového koutu, kvalitních ručníků, hotelové kosmetiky, fénu a zrcadla.

Vedlejší sezóna
3390 Kč - 1 noc | 3100 Kč - 2 noci a více

Hlavní sezóna
3490 Kč - 1 noc | 3200 Kč - 2 noci a více

Pokoj číslo 2

Pokoj s balkonem je ideální pro ty, kteří chtějí zažít krásu venkovního prostoru přímo z pohodlí svého ubytování. Ložnice je vybavena pohodlným dvoulůžkem s kvalitní matrací pro skvělý noční odpočinek. Malý, ale útulný balkon poskytuje možnost relaxace na čerstvém vzduchu s výhledem do okolí.

V pokoji je také malá šatní skříň pro uschování vašich věcí, smart TV pro zábavu a koupelna s veškerým potřebným vybavením. V koupelně naleznete WC, sprchový kout, kvalitní ručníky, hotelovou kosmetiku, fén a zrcadlo

Vedlejší sezóna
2390 Kč - 1 noc | 2100 Kč - 2 noci a více

Hlavní sezóna
2490 Kč - 1 noc | 2200 Kč - 2 noci a více

Pokoj číslo 3

Náš dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky je skvělou volbou pro páry s možností přidání přistýlky. Ložnice je vybavena malou šatní skříní pro vaše věci a smart TV pro příjemnou televizní zábavu.

V koupelně naleznete veškeré vybavení, včetně WC, sprchového koutu, kvalitních ručníků, hotelové kosmetiky, fenu a zrcadla. Díky možnosti přidání přistýlky poskytuje tento pokoj flexibilitu pro rodiny s malými dětmi. přizpůsobený vašim individuálním potřebám.

Vedlejší sezóna
2390 Kč - 1 noc | 2100 Kč - 2 noci a více | 600 Kč přistýlka

Hlavní sezóna
2490 Kč - 1 noc | 2200 Kč - 2 noci a více | 600 Kč přistýlka

Pokoj číslo 4

Útulný a pohodlný pokoj pro 2 osoby s jedinečným výhledem do okolí. Ložnice v tomto pokoji je vybavena prostorným a pohodlným dvoulůžkem s kvalitní matrací pro optimální spánek. K dispozici je také malá šatní skříň pro uschování vašich věcí a smart TV, abyste si mohli užít svou oblíbenou televizní zábavu.

V koupelně najdete veškeré potřebné vybavení, včetně WC, sprchového koutu, kvalitních ručníků, hotelové kosmetiky, fenu a zrcadla.

Vedlejší sezóna
2490 Kč - 1 noc | 2190 Kč - 2 noci a více

Hlavní sezóna
2590 Kč - 1 noc | 2290 Kč - 2 noci a více

Informace

V cěně pokoje je vždy zahrnuta bohatá snídaně s překrásnou vyhlídkou.

Hotelová kosmetika, ručníky součástí každého pokoje.

Kávovar vč. kapslí na kávu a nabídka čajů, 2 x voda zdarma, Minibar -  nápoje za poplatek.

Pokud se u nás bude chtít i stravovat, nezapomeňte si zavčas zarezervovat svůj stůl v restauraci. S rezervací pokoje automaticky stůl na restauraci nerezervujeme. 

Ubytování domácích mazlíčku je možné na pokojích 1-3, za poplatek 150 Kč / noc. Na pokoji číslo 4 domácí mazlíčky neubytováváme.

Týdenní a víkendové pobytové balíčky zahrnují ubytování, stravování za zvýhodněných finančních podmínek

Rádi Vám připravíme cenovou nabídku na míru v případě skupinových rezervací, firemních akcí, víkendových a dlouhodobých pobytů či svateb.

Zrušení rezervace - čas, kolik účtujeme z ceny
  • min 14 dnů před příjezdem 0 %
  • 13 - 5 dnů před příjezdem 50 %
  • 4 – 2 dny před příjezdem 70 %
  • 24 hodin před příjezdem 80 %
  • den příjezdu 100%
    Restaurace